EasyWay було створено у 2011 аби допомогти людині зорієнтуватись у незнайомому місті та підказати, який громадський транспорт обрати для свого пересування.

На початку 2012 року наша компанія стала основним джерелом інформування мешканців Львова після запровадження нової транспортної мережі міста. Подальші успіхи були під час проведення найбільшого європейського футбольного форуму Євро 2012. Ми виступили технічним партнером приймаючих міст України, надаючи для офіційних сайтів віджет-систему Сервісу. Саме тоді мільйони туристів та жителів нашої країни без перешкод дістались до потрібних місць. А ми, в свою чергу, отримали визнання і вдячність користувачів.

У 2013 році почався новий виток розвитку компанії – ми стали технічними партнерами знаних в світі ІТ-компаній Google та Here, підтримуємо громадський транспорт України у картографічних сервісах цих компаній.

Команда EasyWay на постійній основі співпрацює з багатьма міськими радами, ми безкоштовно надаємо віджет-систему Сервісу для офіційних міських сайтів та веб-порталів, забезпечуючи жителів корисною та доступною інформацією про громадський транспорт.

Для користувачів також доступні безкоштовні мобільні додатки для Android та IOS, для бізнесу надається унікальна послуга API доступу, що дозволяє інтегрувати громадський транспорт у будь-яку інформаційну систему.

Ми щоденно актуалізуємо інформацію, що стосується маршрутів приміського і міського транспорту міст України, аби Ваша подорож не була зіпсована неприємними несподіванками.

Сьогодні нам немає рівних у наданні актуальної інформації про громадський транспорт України!